A zentai Györe László bejutott a Banja Lukában zajló 250-es ATP tenisztorna negyeddöntőjébe, miután a legjobb tizenhat között 197 percnyi küzdelem után 6:4, 6:7 (1-7), 6:4-re legyőzte a horvát Borna Ćorićot.

A világranglista 78. helyén álló Györe az első játszmában 4:3-as vezetésénél elnyerte Ćorić adogatójátékát, s a szettért adogathatott, de a világranglista 21. helyezettje egy breakkel szépített, azonban egyenlítenie nem sikerült, mert 5:4-nél Györe ismét elnyerte a horvát a játékos szerváját.

A második játszmában a horvát teniszező 5:2-re vezetett, s úgy tűnt, gyorsan egyenlít, azonban Györe négy játékot nyert zsinórban, s a szett végül a rövidítésben dőlt el. A tie-breakben viszont Györének esélye sem volt, Ćorić mindössze egy pontot veszített, s egyenlített.

A döntő szett álomszerűen kezdődött Györe szemszögéből, hiszen azonnal elnyerte Ćorić adogatójátékát, s ezt az előnyt egészen a meccs végéig megőrizte. A zentai teniszező 5:4-es vezetésénél a mérkőzésért adogatott, s Ćorićnak sikerült is break-labdához jutnia, de Györe azt hárította, majd az első meccslabdát kihasználva bejutott a legjobb nyolc közé.

Györe ellenfele a következő fordulóban az ausztrál Popyrin (81.) és a szlovák Molčan (73.) mérkőzés győztese lesz.