A sérüléséből felépült Györe László győzelemmel tért vissza a teniszpályára: a zentai játékos a Miaimiban zajló, 8,995 millió dollár összdíjazás 1000-es torna első fordulójában 131 perces küzdelem után 7:5, 7:6 (7-3) arányban nyert a hongkongi Csak Lam Koleman Vong (Chak Lam Coleman Wong) ellen.

Györe az első játszmában 5:5-nél elnyerte ellenfele adogatójátékát, majd a tizenkettedik játékban az első szettlabdát kihasználta, s megnyerte a játszmát. A második szettben a hongkongi 4:3-nál breakelt, s 5:3-as vezetésénél a játszmáért adogatott, azonban Györe előbb elnyerte ellenfele adogatójátákát, majd három szettlabdát hárítva 5:5-re egyenlített, majd még egyszer breakelt, s ekkor már ő adogathatott a mérkőzés megnyeréséért. A hongkongi azonban nem adta fel, és egy újabb breakkel kiharcolta a rövidítést. A tie-break során Györe három minibreaknek köszönhetően 6:2-es előnyre tett szert, s a második meccslabdát kihasználva megnyerte a mérkőzést.

A zentai teniszező ellenfele a 32 közé jutásért az orosz Hacsanov lesz, akit a szervezők a tizenötödik helyen emeltek ki.