A szerb Novak Đoković a Rijádban zajló Hat Király tornáján a harmadik helyért megrendezett mérkőzésen 6:2, 7:6 (7.5) arányban nyert a spanyol Rafael Nadal ellen, ezzel a szerb teniszezőé lett a bronzérem.

Mivel a spanyol teniszező az év végén visszavonul, így minden bizonnyal az egymás elleni hivatalos mérkőzések száma már nem változik, s abba már ez a bemutatótorna eredménye se számít bele: Đoković és Nadal hatvaszor mérték össze erejüket az ATP-tornákon, s a szerb 31:29-re vezet a spanyol ellen, s nagyon valószínű, ez marad a végeredmény is.

Đoković az első játszmát magabiztosan nyerte meg, a másodikban pedig 4:4-nél elnyerte Nadal adogatójátékát, s utána saját adogatásakor meccslabdája is volt, de Nadal azt hárította és egy breakkel egyenlített. A szett a rövidítésben dőlt el, ahol fej-fej mellett haladtak a játékosok, s a szerb teniszező 6-5-ös vezetésénél egy minibreakkel pontot tett a találkozóra.

A Hat Király tornája döntőjében az olasz Jannik Sinner és a spanyol Carlos Alcaraz méri össze erejét.

Öt Grand Slam-győztes (Rafael Nadal, Carlos Alcaraz, Novak Đoković, Jannik Sinner, Danyiil Medvegyev) és ebben a tekintetben a kivételnek számító dán Holger Rune utazott el Rijádba, hogy egy kemény pályás, bemutató tenisztornán vegyen részt. A két kiemelt, Đoković és Nadal mindjárt az elődöntőben kezdett, míg a négy közé jutásért Alcaraznak Runét, Sinnernek pedig Medvegyevet kellett legyőznie. Az elődöntőben Sinner Đokovićot, Alcaraz pedig Nadalt győzte le.