A belgrádi Partizan Labdarúgóklub igazgatóját, Miloš Vazurát vasárnap este Belgrádban az illetékes szervek illegális fegyvertartás miatt őrizetbe vették – írja az N1. Nem hivatalos információk szerint a rendőrség Voždovac városrészben egy autót állított meg, amelynek utasai között ott ült Vazura is, akinél egy pisztoly volt. Mivel a Partizan igazgatójának nincs fegyverviselési engedélye, a rendőrök őrizetbe vették. A rendőrállomáson történő kihallgatás után az ügyész dönti el, hogy Vazura távozhat-e, vagy pedig őrizetben marad.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal