Német sajtóértesülés szerint a lassan négy éve súlyos agysérülést szenvedett Michael Schumachert az USA-ba vihetik egy ottani specialistához.

 A hétszeres Forma-1-es világbajnok Michael Schumacher 2013 decemberének végén, alig egy évvel visszavonulása után szenvedett súlyos agysérülést egy franciaországi síbalesetben. Az F1-legendát kilenc hónapos kórházi kezelés után 2014 szeptemberében szállították a család svájci otthonában kialakított miniklinikára, állapotáról pedig azóta sem tudni semmit. Igen valószínű, hogy a 48 éves exversenyzőnél az elmúlt négy évben nem történt jelentős javulás, a német Bravo értesülése szerint ezért is készülnek arra, hogy az USA-ba szállítsák. (vezess.hu)

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal