Gépfegyveres rendőrök zárták le az Újvidék és Nagybecskerek közötti autóutat, a belügy emberei minden gépjárművet leállítanak és mindenkit igazoltatnak. Az N1 értesülései szerint ez a rendőrségi akció összeköttetésben áll az újvidéki hármasgyilkossággal, amely a Telep városrészben történt az éjszaka.
Meggyilkoltak egy háromtagú családot Újvidéken
Egy újvidéki lakásban háromszoros gyilkosság történt. A Pink értesülései szerint három élettelen holttestet talált a rendőrség. Az áldozatok Branislav Pajić (57), felesége Nada Pajić (57) és lányuk Mirjana Janković (32). Mindhármuk holttestén látható fejsérüések vannak. A rendőrség lezárta a környéket, hogy a bizonyítékok alapján azonosítsa a gyilkost.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Fotó: N1


