Nagyon hasznos és fontos, hogy Vajdaság tagja az Európai Régiók Közgyűlése általános ülésezésének. Ezt Pásztor István tartományi házelnök jelentette ki, aki részt vesz a testület munkájában, tudósít a Vajdasági RTV.
– Vajdaság elkötelezett tevékenységével, az európai regionális partnerekkel együttműködve felelős és nyitott régióként mutatkozott be. Számos európai övezettel ápol sokoldalú kapcsolatot, a legjobb képet nyújtja saját magáról és Szerbiáról. Összeköttetést teremtett az üzletemberek között, illetve népszerűsítette a vajdasági gazdasági meg más lehetőségeket. Így a tartomány a közgyűlés révén befolyásolhatja az európai regionális politikát – fejtette ki Pásztor István.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Nyitókép: Tanjug / Dimitrije Goll


