Hasznos, közszolgálati percekért nem kell messzebb menni a köztévé Híradójánál, ahol pontosan tudják, mi kell a kánikulában a magyar embernek:
AZ ÁRNYÉKBAN BERÚGNI.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az időjárás-jelentő hölgy hasznos tanácsának elhangzása után érdemes figyelni a műsorvezető arcát, aki pontosan tudja, hogy a bakiból egy ilyen poszt fog születni. És tessék, itt is van, írja az Index.hu.
És most akkor real közszolgálat: kánikulában NE alkoholt tessen fogyasztani, hanem vizet. Az árnyék stimmel, szóval nem teljesen menthetetlen a köztévé.


