Hasznos, közszolgálati percekért nem kell messzebb menni a köztévé Híradójánál, ahol pontosan tudják, mi kell a kánikulában a magyar embernek:

AZ ÁRNYÉKBAN BERÚGNI.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az időjárás-jelentő hölgy hasznos tanácsának elhangzása után érdemes figyelni a műsorvezető arcát, aki pontosan tudja, hogy a bakiból egy ilyen poszt fog születni. És tessék, itt is van, írja az Index.hu.

És most akkor real közszolgálat: kánikulában NE alkoholt tessen fogyasztani, hanem vizet. Az árnyék stimmel, szóval nem teljesen menthetetlen a köztévé.