Egy 22 éves fiatalember meghalt, ketten pedig megsérültek abban a közlekedési balesetben, amely szerdán hajnalban történt Perlasz falu határában, Titel és Nagybecskerek között, tudatja a Pink TV.

A szerencsétlenség körülményeit még vizsgálják, egyelőre nem tudni, hogy a Fiat Punto márkájő gépkocsi miért tért le az útról. Az auto sofőrje és az anyósülés utasa is megsérült, őket kórházban ápolják.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal