Egy felháborodott zentai olvasónk küldte az alábbi fényképeket, melyeken az látható, hogy míg a zentai csata emlékművének környéke szépen rendben van tartva, addig a játszótereken a bozót az úr:

Szépül a pázsit az emlékmű környékén

A közterület fenntartásának minőségére senkinek sem lehet panasza… legalább is itt biztosan nem
Ezzel szemben a homoki játszótéren mindent belepett a gaz:
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal

Ki sem látszik a hinta a parétól…

Gyerek legyen a talpán aki megküzd ezzel a tereppel
Nehogy azt gondolja a kedves olvasó, hogy a homoki nagy játszótéren jobb a helyzet, mert nem jobb!

Teljesen benőtte a libikókákat a gaz

Nem szívesen játszanak itt a gyermekek…
A bozótirtás mellett nem ártana a kullancsokat is lepermetezni, mert a polgárok elmondása szerint a környék hemzseg a vérszívó parazitáktól.


