Egy autós defektet kapott, és kerékcsere közben egy emberi lábat talált Mezőlaknál, közölte az RTL Híradója az Infopápa alapján. A rendőrség keresőcsapatokkal, kutyákkal vizsgálta át a területet, de nem tudják, kié lehet a láb.
A tévének a polgármester is nyilatkozott, aki a hír hallatán kiment a helyszínre. Azt mondta a híradónak, hogy egy lábszárról van szó, térd alattról, és a fűben egy zokni és egy 39-es munkavédelmi bakancs is volt.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Nagy Gábor azt is mondta, hogy nem tudnak arról, hogy bárki hiányozna a településen, de a környéken gyárak, munkásszállások is vannak, elképzelhető, hogy onnan hiányzik valaki. A kapcsolatot mindenesetre felvette a gyárakkal.
A rendőrség egyelőre nem talált bűncselekményre utaló jelet, a nyomozás még tart.


