Több olvasónk is jelezte, nem sikerült átkelnie Horgos 2 közúti határátkelőhelyen nem sokkal 14 óra előtt. A nem hivatalos információk szerint leállt a rendszer, minden autót visszafordítanak. Egyelőre kerüljék az utazók ezt az átkelőt.
Amennyiben kerülni szeretne, úgy tűnik Gyála felé sem érdemes indulnia, itt ugyanis délelőtt áramszünet is volt, jelenleg, vagyis 14 óra tájban a templomig áll a sor.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Cikkünk frissül!


