Csattantak a poénok csütörtök este a szabadkai Thalia kávézóban, ugyanis égy mindenre elszánt versenyző szállt harcba és tornáztatta meg a rekeszizmokat az első magyar nyelvű Stand UP vetélkedőn, írja a Kanizsai Újság.

Minden versenyző számára 10 perc állt rendelkezésre, hogy meggyőzze a zsűrit és természetesen a közönséget, hogy az ő sziporkái a legviccesebbek. Az éles küzdelemben a magyarkanizsai Újvári Zsombor bizonyult a legjobbnak. Agárdi Gábor, a Pannon RTV szerkesztője második helyen végzett, de bezsebelhette a közönségdíjat is, míg Németh László és Franciskovity Laura a harmadik helyen osztoztak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az amatőr humoristák a támogatóknak köszönhetően értékes ajándékokat vittek haza.