Szombat estétől fokozott intenzitású forgalom várható a Macedónia és Bulgáriába vezető utakon, valamint azokon a főutakon, melyek Montenegróba, illetve az Adriai tengerpartra visznek, közölte a Szerbiai Autómotoros Szövetség (AMSS).
Az AMSS közleménye rámutat, hogy tekintettel arra, hogy az építkezési szezon a tetőfokán van, és kezdődik az idegenforgalmi idény is, ezért több lesz az autó az utakon, egyes útszakaszokon pedig, ahol munkálatok folynak, kisebb fennakadásokra is számítani lehet.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az autópálya fizetőkapuinál azonban nincs várakozás.
A határrendőrségtől kapott legfrissebb tájékoztatás szerint a horvát határszakaszon Bezdánnál a személyautók és a kamionok is egy órát várakoznak. A Szerbiából történő kilépéskor Horgosnál a teherautók kettő, míg a horvát határon Batrovci átkelőnél egy órát várakoznak.


