Heves zivatar söpört végig a szerb fővároson, néhol jégeső kíséretében, közölte a Blic.

A Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet legutóbbi adatai szerint a csapadék elvonulóban van. A meteorológusok szerint fél óra alatt egyhavi csapadékmennyiség hullott le.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A Borča városrészben 100,4 liter hullott négyzetméterenként, a Bežanijska kosa negyedben 60, míg Zimonyban 54,4 liter esett.

A szakemberek előrejelzései szerint a csapadékzóna északi irányban vonul el, a következő két-három órában már csak gyengébb intenzitású zivatarok fordulhatnak elő.

A Blic videókkal illusztrált tudósítása a fővárosi zivatarról ITT tekinthető meg.