Három mérkőzésből kilenc pontot gyűjtött be a Topolya SC a Szerb Szuperligában: Szabó Zoltán együttese az első fordulóban a belgrádi Voždovacot (2:1), a második fordulóban a lučani Mladostot (5:1), vasárnap este pedig Szabadkán a Spartacust győzte le 2:1-re.

A TSC Lukić tizenegyesből lőtt góljával már a 3. percben megszerezte a vezetést. A hazaiaknak a 42. percben sikerült egyenlíteniük, amikor Obradović kihagyta a büntetőt, de a labda pont elébe pattant, s közelről a kapuba fejelt.

Az első félidő végén Gajdobranski játékvezető kiállította Boris Vargát, így a TSC a teljes második félidőt emberhátrányban töltötte, de ez sem zavarta meg őket, ugyanis Miličević 74. percben lőtt góljával megszerezték a győzelmet.

A TSC így kilenc ponttal, százszázalékos teljesítménnyel áll az élen a Szuperligában. A topolyai együttes szombaton a Čukaričkit fogadja a zentai Városi Stadionban.