Vladimir Szilágyi és Nenad Lukić góljaival a Topolyai Sport Club sorozatban negyedszer is győzni tudott a Szerb Szuperligában: Szabó Zoltán együttese a 26. fordulóban Zentán, a nézők nélkül megrendezett találkozón a surdulicai Radnikot győzte le 2:1-re.

A hazaiak Szilágyi révén szerezték meg a vezetést a 45. percben, ám nem sokáig örülhettek, mert a bírói ráadásban a vendégek Jović góljával egyenlítettek. A három pont sorsa a 81. minutumban dőlt el, aamikor a jogosan megítélt büntetőt Nenad Lukić váltotta gólra. Szilágyi és Lukić is 13-13 gólt szerzett ebben az idényben.

A győzelemnek köszönhetően a TSC ötven ponttal a táblázat negyedik helyén áll, vagyis továbbra is európai kupaszereplést érő pozíción található.

A topolyai csapat a tervek szerint szerdán lép legközelebb pályára, amikor a Javor Matisnak kellene Zentára látogatnia, azonban egyelőre még nem tudni, hogy a koronavírus terjedése miatt megrendezik-e a találkozót. Egyelőre a szerb kormány azon döntése van érvényben, hogy nem függesztik fel a bajnokságot, ám minden mérkőzést nézők nélkül kell megrendezni.