A Topolyai Sport Club 2:2-es (1:1) döntetlent játszott az újvidéki Vojvodinával a Szerb Szuperliga 2020/2021-es idényének nyitómérkőzésén. A Zentán megrendezett mérkőzést nézők nélkül játszották, mivel a köztársasági válságstáb a koronavírus-járvány miatt nem engedélyezte a szurkolók jelenlétét a lelátókon.

A TSC a 26. percben szerezte meg a vezetést, amikor a kezezés miatt megítélt büntető során Lukić állt a labda mögé, azonban lövését Simić kapus védte, ám a kipattanó a topolyai csatár elé került, aki másodszorra már nem hibázott. A Vojvodina tíz perccel később egyenlített: Drinčić kellemetlen szabadrúgásába Filipović csak belekapni tudott, de pechjére a labda pont Mrkaić elé pattant, aki közelről a hálóba lőtt.

A második félidő elején egy gyors újvidéki ellentámadás során Bojić viharzott el a jobbszélen, s a középre adásába  Varga szerencsétlenül ért bele, s öngólt vétett. A TSC-nek a 79. percben sikerült egyenlítenie, amikor a csereként beállt Zec remekül passzolt Szilágyi elé, aki átvette a labdát, majd kilőtte a jobb felső sarkot.

A TSC csapata (Fotó: FK TSC)