Szerbia külügyminisztere, Ivica Dačić úgy ítélte meg, hogy a Belgrád és Pristina közötti gazdasági kapcsolatok rendezéséről szóló dokumentum aláírása azt mutatja, Koszovó kérdése még nem dőlt el. Dačić arról is szólt, hogy az Aleksandar Vučićtyal,Szerbia elnökével folytatott beszélgetésből a számára kiderült, hogy a gazdaság rendezéséről szóló együttműködés legnagyobb része a gazdasági kérdésekkel kapcsolatos, ahogy arról korábban már szó is volt.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Vučić és Hoti aláírták a gazdasági kapcsolatok rendezéséről szóló dokumentumot

– Az elmúlt néhány évtizedben ez az egyik legjelentősebb esemény, mivel ennek köszönhetően sikerült megerősítenünk az Amerikai Egyesült Államokkal a bilaterális viszonyunkat – mondta a szerb külügyminiszter, aki hozzátette, ezzel bebizonyították, hogy Koszovó kérdése még nem oldódott meg.

Senki nem ismeri el a valóságot, nem is szólva Koszovóról

Ivica Dačić, Szerbia külügyminisztere (Fotó: Tanjug)