Aleksandar Vučić szerb elnök és Avdullah Hoti koszovói kormányfő az amerikai elnök, Donald Trump jelenlétében aláírták a Belgrád és Pristina közötti gazdasági kapcsolatok rendezéséről szóló megállapodásról szóló dokumentumot. Az aláírásra a Fehér Ház Ovális irodájában került sor – a hírt a Szerbiai Rádió és Televízió is megerősítette.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Signing ceremony on increased economic normalization between Kosovo and Serbia pic.twitter.com/bSCBp9dYJi
— Jeff Mason (@jeffmason1) September 4, 2020


