Gyilkosság megalapozott gyanúja miatt vették őrizetbe Nagybecskereken a rendőrök S. M. (1979) helyi lakost, olvasható a belügyminisztérium honlapján megjelent közleményben.

A rendőrségi közlemény szerint a nőt azzal gyanúsítják, hogy a családi házban, ahol férjével éltek, egy késsel többször is megszúrta harminckilenc éves házastársát, aki belehalt sérüléseibe.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

https://szabadmagyarszo.com/2020/09/08/verbe-fagyott-holttestre-bukkantak-nagybecskereken/

A felsőfokú ügyész parancsára a gyanúsítottat 48 órás őrizet alá helyezték, majd bűnvádi feljelentés kíséretében az ügyész elé állítják.

Illusztráció (Fotó: Archív)