Pályafutásának egyik legfigyelemreméltóbb sikerét aratta Györe László a kitzbüheli 250-es ATP-torna negyeddöntőjében: a zentai teniszező 7:6 (7-2), 6:3-ra nyert a torna második kiemeltje, az argentin Diego Schwartzman ellen, aki a világranglista 13. helyén áll.

Az első játszmában a világranglista 81. helyezettje 4:2-re vezetett, utána azonban az argentin három játékot nyert zsinórban, s a szettért adogathatott. A zentai teniszező azonban egy breakkel egyenlített, majd a rövidítés során 5:0-ra elhúzott, s magabiztosan nyerte meg a tie-breaket 7:2-re.

A második szettben Györe 1:1-nél és 4:2-nél is elnyerte Schwartzman adogatójátékát, így 5:2-nél a mérkőzés megnyeréséért adogathatott. Az argenin azonban nem adta meg könnyen magát, egy breakkel szépített, utána viszont már nem volt több puskapor a tarsolyában, s Györe egy breakkel megnyerte 7:6, 6:3 arányban győzött, s bejutott az elődöntőbe.

A győzelemnek köszönhetően Györe 90 pontot gyűjtött, s 13 195 euróval növelte bevételét a pénzdíjakból.

Györe ellenfele a döntőbe jutásért a német Yannick Hanfman lesz, aki a világranglista 118. helyén áll.