A Juventus 4:1 arányú győzelmet aratott a Ferencváros ellen a Bajnokok Ligája G csoportjának harmadik fordulójában: a Budapesten megrendezett mérkőzésen a vendégek Álvaro Morata 7. és 60. percben lőtt góljával kétgólos előnyre tettek szert, a 73. minutumban Paulo Dybala lőtte a Juventus harmadik gólját. A torinóiak negyedik találata Lasha Dvali öngólja volt a 81. percben, a 4:1-es végeredményt pedig Franck Boli állította be a 90. percben.

A csoport másik mérkőzésén a Barcelona hazai pályán 2:1 nyert a kijevi Dinamo ellen, így százszázalékos teljesítménnyel a csoport élén áll. A második helyezett Juventusnak hat pontja van, a harmadik-negyedik helyen a kijevi Dinamo és a Ferencváros áll egy-egy ponttal.

A következő forduló (november 24-én): Dinamo Kijev-Barcelona, Juventus-Ferencváros.

Álvaro Morata gólja Dibusz Dénesnek (Fotó: MTI)