Nem egész negyedórára, egészen pontosan tizenkét percre volt szüksége a Topolyai Sport Clubnak, hogy begyűjtse a győzelemért járó három pontot a Szerb Szuperliga 14. fordulójában: a Zentán – nézők nélkül – megrendezett mérkőzésen a TSC 5:0 arányban nyert a lučani Mladost ellen.

A hazaiak első gólját Dejan Milićević lőtte a 33. percben, tíz perccel később Marko Petković volt eredményes, a 45. minutumban pedig Đuro Zec szerzett egy szépségdíjas találatot. A 80. percben a húsz másodperccel korábban beállt Mihajlo Banjac fejelte a labdát senkitől sem zavartatva a vendégek kapujába. Az 5:0-s végeredményt Filip Babić állította be három perccel a mérkőzés vége előtt.

A győzelemnek köszönhetően a TSC feljött a nyolcadik helyre: a topolyai csapat a 14 forduló alatt 21 pontot gyűjtött. A következő fordulóban a TSC a Napredak vendége lesz, utána pedig Zentán fogadja a Partizant.

A TSC-Mladost mérkőzésen a labdarúgók üdvözlik a lelátón helyet foglaló újságírókat és a két csapat vezetőségét (Fotó: SZMSZ)