Topolyai győzelemmel ért véget az ivanjicai Javor és a Topolyai Sport Club mérkőzése a Szerb Szuperligában: a 17. fordulóból elhalasztott találkozó végeredménye 2:1 lett a TSC javára, így az észak-bácskai együttes a nyolcadik helyen zárta az őszi idényt.

A vendégek Nenad Lukić tizenegyesből lőtt góljával szerezték meg a vezetést az 55. percben. A hazaiak nyolc perccel később egyenlítettek egy szöglet után, amely során Marko Jevtić ugrott a legmagasabbra, és fejelt a jobb sarokba.

A Javor az utolsó tíz percben tíz emberrel játszott, ugyanis a gólszerző Jevtić a 80. percben megkapta második sárga lapját is. Az emberelőnyt a TSC végül gólra váltotta: a 90. percben Đuro Zec adott középre, s Nenad Lukić remek ütembe érkezve a kapu közepébe lőtt.

A Topolyai SC 19 mérkőzésen 27 pontot gyűjtött, s a nyolcadik helyen várja a tavaszi folytatást, míg a Javor a tizenharmadik helyet szerezte meg 21 ponttal.