– Borzasztóan elkeseredett lennék, ha bárki arra gondolna, hogy bármit tehet bárkinek a családjával szemben – jelentette ki Aleksandar Vučić annak kapcsán, hogy a szerb rendőrség méltánytalanul bánt a montenegrói kormányfő, Zdravko Krivokapić fiával. „Ha valakinek ilyesmi jutna eszébe, az nemcsak botrányos lenne, de Szerbiát a lehető legrosszabb színben tüntetné fel. Elfogadtam a szerb belügyminisztérium közleményének magyarázatát, tízszer elmondták, hogy pontosan mi történt, nekem nincs hozzáfűznivalóm” – tette hozzá.
„Ez történik naponta, ha fegyvert lát valaki egy kocsiban, különösen, ha az az autó olyan rendszámtáblát visel, ahonnan a škaljari és kavači maffia legtöbb tagja érkezik hozzánk” – fűzte hozzá.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Mint ismeretes, a szerb rendőrök pénteken Belgrádban fegyvert fogott Krivokapić fiára és testőrére, akiket megmotoztak, mert állítólag úgy értesültek, hogy a kormányfő fia és testőre fegyvert visel


