Egy középkorú nő holttestét találták meg Pecsince (Pećinci) település közelében egy illegális szeméttelepen, a hírt a  szávaszentdemeteri rendőrség erősítette meg a Novostinak. Az élettelen testet egy férfi találta meg, aki mezőgazdasági munkálatokat végzett a környéken.

A Novosti értesülései szerint a nő testén nem találtak erőszakra utaló jeleket.

Az eset körülményeinek feltárása folyamatban van, de nem hivatalos információk szerint feltételezhetően öngyilkosság állhat a tragikus eset mögött.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal