A nagybecskereki rendőrök négy nagy értékű lopás, illetve három nagy értékű lopás kísérlete bűntettének részleteit göngyölítették fel, és őrizetbe vették B. S. (1996) helyi lakost, akit a bűncselekmények elkövetésével gyanúsítanak, közölte a belügyminisztérium.
A gyanú szerint a fiatalember augusztus és szeptember hó folyamán négy vendéglátóipari létesítménybe és két gyorsétterembe tört be, az egyikbe kétszer is, és ezekből pénzt, valamint üdítő- és alkoholos italokat lopott el.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az ügyész parancsára a fiatal férfit 48 órás őrizet alá helyezték, a nagybecskereki ügyészségen bűnvádi eljárás indul ellene.


