Györe László kiharcolta a római tenisztorna főtábláján való szereplést: a zentai teniszező a selejtező második fordulójában 73 percnyi játék után nagyon magabiztosan, 6:4, 6:2-re nyert a bolíviai Hugo Dellien ellen.

A világranglista 54. helyén álló Györe az első játszmában 4:4-nél nyerte el ellenfele adogatójátékát, s a tizedik játékban a második játszmalabdát kihasznával megnyerte az első szettet. A második játszma Györe két breakjével kezdődött, aki így nagyon gyorsan 3:0-s vezetésre tett szert, s habár utána elveszítette az adogatójátékát, de 3:1-nél a bolíviai teniszező is így járt, így a kettős break-előnyt a zentai játékos a játszma végéig megőrizte, így 6:4, 6:2-re nyert. A győzelem azt jelenti, hogy Györe helyet kapott a 64 versenyzőt felvonultató főtáblán.