Fölényes, 5:2-es győzelmet jegyzett a Topolyai Sport Club a lučani Mladost vendégeként a Szerb Szuperliga 12. fordulójában, s ezzel feljött a második helyre a táblázaton.

A topolyai együttes a 13. percben szerezte meg a vezetést, amikor Miloš Cvetković szöglete után a csapatkapitány Goran Antonić elé került a labda, aki 12 méterről védhetetlenül lőtt a kapuba. Két perccel később már 0:2 állt az eredményjelzőn: egy gyors ellentámadás során a gólszerző Antonić gurított balról középre, Saša Jovanović visszalépett a labdáért, s ballal elég gyengén lőtt, de a labda megpattant Samčović kapus előtt, aki olyan szerencsétlen mozdulattal ért bele a lövésbe, hogy a labda végül a bal sarokba gurult. A hazaiak nagyon sokáig veszélytelenek voltak, Veljko Ilić kapusnak semmi dolga nem akadt, azonban a 43. percben egy gyors Mladost-akció végén Nikola Jojić egy csellel becsapta Čalušićot, s ballal a kapu bal oldalába lőtt, Ilić kapusnak nem volt ideje leérni a lövésre.

A második félidő elején Ifet Đakovac növelte előbb kétgólosra a vendégek előnyét, majd az 56. percben a Saša Jovanović által kiharcolt tizenegyest is ő értékesítette (1:4). A 62. percben Đorđe Gordić gondolt egyet, és 18 méterről kapura lőtt, s a vendégek pechjére a lövés megpattant Josip Čalušićon, s a TSC kapujában kötött ki a labda. Az 5:2-es végeredményt egy remek akció végén állította be Petar Ratkov, aki Aranđel Stojkovićtól kapta vissza a labdát, amelyet a kapuba gurított.

A TSC tizenkét mérkőzésen 23 pontot gyűjtött, s a második helyen áll, megelőzve a két mérkőzéssel kevesebbet játszott, 22 pontos Čukaričkit. A válogatott mérkőzések utáni szünetet követően a topolyaiak a TSC Arénában fogadják a surdulicai Radnikot.

Goran Antonić egy góllal és egy góllal vette ki a részét a TSC háromgólos sikeréből (Fotó: FK TSC)