Habár vezetett, nem sikerült pontot szereznie a Topolyai Sport Clubnak a belgrádi Partizan elleni mérkőzésen: a Szerb Szuperliga 18. fordulójában a vendégek a TSC Arénában 3:2-re nyertek.

Álomszerűen kezdődött a TSC számára a forduló rangadója, ugyanis Ifet Đakovac már a második percben elvitte Popović kapus mellett a labdát, s mivel kisodródott, így az érkező Petar Ratkov elé passzolt, aki ballal a kapu jobb oldalába lőtt. A Partizan az első félidőben végig a másodhegedűs feladatát töltötte be, a TSC sokkal többet birtokolta a labdát, azonban a 42. percben a vendégek a semmiből egyenlítettek: Ricardo tartotta meg a labdát a vendégek tizenhatosában, s szépen készítette le lövésre az üresen álló Natkónak, aki tizenhét méterről a bal alsóba lőtt.

A vendégek a második félidőben megfordították az eredményt: a 70. percben Natko végezte el a szögletet, s Djakovacot meglepte a labda, s ahelyett hogy a kapujától elfelé rúgta volna a labdát, Siniša Saničaninhoz passzolt, aki köszönte az ajándékot, és kilőtte a jobb felső sarkot. Tíz perccel később a csereként beállt Martin Mircsevszki remek ütemben érkezett Miloš Cvetković beadására, s a rövid sarokba lőtt (2:2). Öt perccel később a Partizan másodszor is vezetéshez jutott: a 25 méteres szabadrúgást Slobodan Urošević lőtte védhetetlenül a bal felső sarokba.

A TSC a veresége ellenére maradt a harmadik helyen, a Partizan pedig négypontosra növelte a különbséget a két csapat között.

A 19. fordulóban, amely az utolsó lesz a 2022-es évben, a TSC a niši Radničkit fogadja a TSC Arénában, előtte azonban még a pancsovai Železničar elleni kupamérkőzés is vár a topolyai együttesre.