A szerb labdarúgó-válogatott 3:0-ra veszített Córdobában Spanyolország ellen a Nemzetek Ligája A divízió 4. csoportjának negyedik fordulójában, s ezzel továbbra is a csoport harmadik helyén áll négy ponttal.

Az aktuális Európa-bajnok már az ötödik percben megszerezte a vezetést Laporte góljával. A második félidő elején Morata tizenegyest hibázott, de ez is belefért a vendéglátónak, ugyanis a 65. percben Morata egy tetszetős akció végén kétgólosra növelte a spanyolok előnyét, a 3:0-s végeredményt pedig Baena állította be a 77. percben egy szabadrúgásból lőtt góllal, amelyet megelőzött Pavlović kiállítása, így Szerbia tíz emberrel fejezte be a mérkőzést.

Nemzetek Ligája, A divízió, 4. csoport, 4. forduló: Spanyolország–Szerbia 3:0 (1:0), Svájc–Dánia 2:2.

A csoport állása: 1. Spanyolország 4 mérkőzés/10 pont, 2. Dánia 4/7, 3. Szerbia 4/4, 4. Svájc 4/1.

A következő forduló párosítása (november 15-én): Dánia–Spanyolország, Svájc–Szerbia.