A lengyel Legia Warszawa érvényesítette a papírformát a Konferencia-liga második fordulójában, s a TSC Arénában megrendezett mérkőzésen 3:0-ra nyert a Topolyai Sport Club ellen.

A vendégek a 11. percben szerezték meg a vezetést, amikor Kapustka talált a hazaiak kapujába. A TSC a kapott gól után folyamatosan támadott, de egyenlítenie nem sikerült. A második félidő elején, a 47. percben Luquinhas is feliratkozott a góllövőlistára, a 62. percben pedig Chodyna egy gyors lengyel akció végén beállította a 3:0-s végeredményt.

A TSC így két mérkőzés után pont nélkül áll a nemzetközi ligában, ahol még két svájci, egy belga és egy örmény csapat lesz az ellenfele.

A TSC vasárnap 21 órakor Kruševacon a Napredak vendégeként lép pályára, a Konferencia-ligában pedig november 7-én a TSC Arénában a svájci Luganót fogadja.

Jelenet a Topolyai Sport Club – Legia Warszawa (0:3) mérkőzésről. Topolya, 2024. október 24-én (Fotó: FK TSC)