Szombaton, június 27-én délután 17 és 20 óra között az egyetemista mozgalom aktivistái Szabadkán szerveznek akciót, melynek keretében lehetőség lesz Az egyetemisták győznek feliratú pólót és vászontáskát készíttetni a helyszínen. Az akcióra a Vasútállomásnál lévő Raichle Ferenc Parkban kerül sor, minden érdeklődőt arra kérnek, hogy hozzanak magukkal pólót és vászontáskát a nyomat elkészítéséhez.

Az egyetemisták ehhez hasonló akciót nemrég Óbecsén tartottak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az egyetemisták nyomtattak, a haladók tétlenül tébláboltak Óbecsén (galéria)

icon name=”camera”] Fotó: N1