A belügyminisztérium verbászi illetékesei két ókéri (Zmajevo) fiatalkorú ellen tettek bűnvádi feljelentést, több rendbeli, nagy értékű lopás bűntettének alapos gyanúja miatt.

A gyanú szerint a két, tizenhat éves fiú betört az ókéri könyvtárba és onnan hangszereket, egy keverőpultot, hangszórókat és más zenei felszerelést lopott el.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A két fiút gyanúsítják azzal is, hogy betörtek egy ókéri hétvégi házba, ahonnan egy fűnyírót és egy szivattyút vittek el.

A fiatalkorúakat továbbá azzal is terhelik, hogy a helyi üzletből nagy értékű ruhaneműt loptak el.

A rendőrség felderítette a bűncselekményeket, valamennyi ellopott tárgyat megtalált és visszajuttatott az eredeti tulajdonosaihoz.