Hétfőn délelőtt Zrdaljica településen megtámadták a kragujevaci mentők egyik mentőegységét, ugyanis amikor a helyszínre értek, a páciens tőrt rántott elő, majd elbarikádozta magát, és öngyilkossággal fenyegetőzött.
A mentőket a helyi lakosok reggel 8:45-kor értesítették, hogy egy eszméletlen férfi fekszik egy közeli udvarban, írja a Beta.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
„A mentősök megkezdték a férfi ellátását, ám az rájuk ugrott és előrántott egy tőrt. A mentősök sérülés nélkül, sikeresen elmenekültek, a beteg ezután elbarikádozta magát, és azzal fenyegetőzött, hogy véget vet életének” – mondta a mentőszolgálat helyi illetékese, és hozzátette, hogy rendőrség helyszínelést végez az eset kapcsán.


