Egy közösségi összefogásnak köszönhetően július 18., szombaton 8 órai kezdettel a zentai Városi Stadionban jótékonysági, kispályás barátságos focitornára kerül sor, amelynek bevételét a zentai Deák Krisztina gyógykezelésére fordítják.
A tornán a felnőttek két korcsoportban, negyven év felettiek és negyven év alattiak méri össze erejüket: a pályán 5+1-en szerepelhetnek, míg az együttesekben maximum nyolc személy kaphat helyet.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A benevezési díj 8000 dinár csapatonként, a nevezési határidő pedig július 13.
A szervezők a felnőttek mellett várják az általános iskolás gyerekek egyéni vagy csoportos jelentkezését is, számukra a nevezési díj csupán szimbolikus.
A csapatok száma korlátozott, ezért arra kérnek mindenkit, hogy minél előbb jelentkezzen, nehogy lemaradjon a tornáról! Bővebb információ és jelentkezés: Tóth László: 063/528-506 és Szép Endre: 064/243-01-97.
A szervezők a résztvevők számára vizet és ebédet biztosítanak, emellett minden játékos emlékéremben részesül. A benevezési díjakból és a helyszínen összegyűlt adományokból származó teljes bevételt Deák Krisztina gyógykezelésére fordítják.
Tavaly június közepén rendeztek hasonló tornát, akkor Zaj Tamara gyógykezelésére gyűjtöttek a zentaiak és a környékbeliek:
Fél nap alatt százezer dinárt gyűjtöttek Zaj Tamara gyógykezelésére


