A niši rendőrség letartóztatta azt a két bolgár állampolgárt, akiket azzal gyanúsítanak, hogy Szerbia több nagyvárosában is kiszúrták a személygépkocsik autógumiját, s amíg a tulajdonosok a kerékcserével voltak elfoglalva, kihasználták a figyelmetlenségüket, s ellopták a táskájukat, a kabátjukat, valamint egyéb tárgyakat, amelyeket az autóban találtak.
A 33 éves Z. B. E.-t, valamint a 49 éves Sz. I. Sz.-t azzal gyanúsítják, hogy májusban Újvidéken, Belgrádban és Nišben összesen 9700 euró és 137 000 dinár értékű tárgyakat tulajdonítottak el. A rendőrség a gyanúsítottaknál megtalálta az eltulajdonított pénz egy részét.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A gyanúsítottakat négy lopással gyanúsítják, s bűnvádi feljelentést tettek ellenük. Jelenleg harmincnapos előzetes letartóztatásba helyezték őket, s az ügyükkel a niši Alapfokú Ügyészség foglalkozik majd. (Beta)


