Vasárnap délelőtt gyengébb intenzitású a forgalom, Szerbia közútjain jelenleg kevesebb jármű van – adta hírül a Szerbiai Autómotoros Szövetség (AMSS) közleményét a 021.rs hírportál.
A kora délutáni óráktól azonban fokozott forgalomra kell számítani, különösen a nagyobb városokhoz vezető főutakon.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A szép idő beálltával az utcákon és az utakon is mind több a kétkerekű. Az AMSS arra figyelmeztet, hogy a motorosokat nehezebb észrevenni az úton, sebességük sem mindig felbecsülhető pontosan, ezért a szövetség a közlekedés minden résztvevőjét fokozott figyelemre és a közlekedési szabályok szigorú betartására inti.
A határrendőrség információi szerint az átkelőkön jelenleg nincs torlódás, egyedül Horgosnál a teherautók várakoznak mintegy három és fél órát a Szerbiából való kilépéskor.
Nyitóképen a bajmoki határátkelő. Fotó: Tóth Imre / Szabad Magyar Szó


