Részegen lopott el egy kisteherautót, hogy időben visszaérjen a börtönbe egy francia elítélt, aki a hétvégét eltávozáson töltötte, írja az N1. A Versaillehoz közeli Viroflay településen egy szállító őrizetlenül hagyta kisteherautóját, benne az indító kulccsal, amit észrevett a 29 éves fiatalember, aki kábítószerrel való visszaélés miatt tölti büntetését a közeli börtönben.
Beugrott a járműbe, nehogy elkéssen a börtönből, ahonnan hétvégi eltávozását töltötte, de a rendőrség hamar utolérte. A helyszíneléskor kiderült, hogy a férfi részeg, nincs engedélye, a kisteherautót pedig a nagy sietség közepette több helyen is összetörte. Emellett ellopta a teherautó sofőrjének dokumentumait, majd amikor azt kérdezték tőle mit keresnek a férfinak a személyi okmányai nála, azt mondta, ő a munkaadója.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


