Heves zivatar söpört végig a szerb fővároson, néhol jégeső kíséretében, közölte a Blic.
A Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet legutóbbi adatai szerint a csapadék elvonulóban van. A meteorológusok szerint fél óra alatt egyhavi csapadékmennyiség hullott le.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A Borča városrészben 100,4 liter hullott négyzetméterenként, a Bežanijska kosa negyedben 60, míg Zimonyban 54,4 liter esett.
A szakemberek előrejelzései szerint a csapadékzóna északi irányban vonul el, a következő két-három órában már csak gyengébb intenzitású zivatarok fordulhatnak elő.
A Blic videókkal illusztrált tudósítása a fővárosi zivatarról ITT tekinthető meg.


