A kiadós esőzés miatt, mely vasárnap délután zúdult a szerb fővárosra, a katasztrófavédelmi egységnek harminchét alkalommal kellett beavatkoznia, az elárasztott objektumokból pedig tizenkét embert menekítettek ki, közölte a Belügyminisztérium.

Szerbia középső területein és Vajdaságban is ítéletidő tombolt vasárnap. A meteorológusok előrejelzése szerint keddig további záporok, zivatarok várhatók.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Nyitókép: Tanjug / Zoran Žestić