Elfogtak és közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt kihallgattak egy férfit, aki személyes bosszúból több épület felrobbantásával is fenyegetőzött az elmúlt két hétben – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szerda reggel a police.hu-n.

A tájékoztatás szerint a férfi négyszer tett névtelen bejelentést a 112-es segélyhívó számára, háromszor egy nagybörzsönyi panzióról és egyszer egy újbudai irodáról állította azt, hogy fel fog robbanni.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az újpesti rendőrök azonosították, és hegyvidéki lakásában elfogták a robbanásokkal fenyegetőző 63 éves K. Józsefet – írták.

Nyitókép forrása: police.hu