Elfogtak és közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt kihallgattak egy férfit, aki személyes bosszúból több épület felrobbantásával is fenyegetőzött az elmúlt két hétben – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szerda reggel a police.hu-n.
A tájékoztatás szerint a férfi négyszer tett névtelen bejelentést a 112-es segélyhívó számára, háromszor egy nagybörzsönyi panzióról és egyszer egy újbudai irodáról állította azt, hogy fel fog robbanni.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az újpesti rendőrök azonosították, és hegyvidéki lakásában elfogták a robbanásokkal fenyegetőző 63 éves K. Józsefet – írták.
Nyitókép forrása: police.hu


