A rendőrség letartóztatta a 31 éves K. Krisztinát, akit azzal gyanúsítanak, hogy hétfőn este rövid vitát követően megölte az anyósát, V. Ibolyát. A tragédia az Óbecse melletti Peceroson történt.

A veszekedést követően Krisztina egy vasvillával egyszerűen leszúrta az anyósát. A szerencsétlenül járt asszony a helyszínen elvérzett.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A Blic értesülései szerint K. Krisztina a közelmúltban pszichiátriai kezelésen tartózkodott.