A rendőrség letartóztatta a 31 éves K. Krisztinát, akit azzal gyanúsítanak, hogy hétfőn este rövid vitát követően megölte az anyósát, V. Ibolyát. A tragédia az Óbecse melletti Peceroson történt.
A veszekedést követően Krisztina egy vasvillával egyszerűen leszúrta az anyósát. A szerencsétlenül járt asszony a helyszínen elvérzett.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A Blic értesülései szerint K. Krisztina a közelmúltban pszichiátriai kezelésen tartózkodott.


