Egy hatvan év körüli férfi halt meg kedden a Belgrád-Zágráb autópályán, amikor a Zmaj benzinkútnál elütötte egy Mercedes típusú auto. A Blic értesülései szerint a baleset nem sokkal reggel fél kilenc előtt történt, a gyalogos nem szabályszerűen az átkelőt használta.
A rendőrség helyszínel, ezen a szakaszon több kilométeres a torlódás.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


