Négy szettben, 3 óra 4 perc alatt, 3:6, 7:6, 7:6, 6:3 eredménnyel Györe Lászlónak sikerült legyőznie az argentin Guido Andreozzit, ezzel bejutott a wimbledoni tenisztorna második fordulójába.

Györe ellenfele a második körben az ausztrál John Millman lesz. Fucsovics Márton szetthátrányról fordítva, szintén négy játszmában győzte le az osztrák Dennis Novakot. A magyar játékos a második körben a 12. kiemelt Fabio Fogninivel találkozik.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal