Pénteken éjszaka rosszul lett, és meghalt egy görög állampolgár, az Exit fesztivál egyik látogatója – közölte a 021.rs hírportál.

A szervezők közleménye szerint, miután a Péterváradi várban a biztonsági emberek tudomására jutott, hogy a fesztivál egyik látogatója rosszul van, azonnal elsősegélyben részesítették.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A boncolás hivatalos eredménye még nem ismert , de nem hivatalos értesülések szerint az illető halálát kábítószer túladagolás okozhatta.

A fesztiválra több görög vendég is érkezett, akik az újvidéki rendőröknek azt mondták, hogy az elhunyt személy krónikus beteg volt, és a nap folyamán nagyobb mennyiségű kábítószert fogyasztott, áll a közleményben.

Az Exit fesztivál szervezői részvétüket nyilvánították ki az elhunyt családjának és barátainak.