Pénteken éjszaka rosszul lett, és meghalt egy görög állampolgár, az Exit fesztivál egyik látogatója – közölte a 021.rs hírportál.
A szervezők közleménye szerint, miután a Péterváradi várban a biztonsági emberek tudomására jutott, hogy a fesztivál egyik látogatója rosszul van, azonnal elsősegélyben részesítették.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A boncolás hivatalos eredménye még nem ismert , de nem hivatalos értesülések szerint az illető halálát kábítószer túladagolás okozhatta.
A fesztiválra több görög vendég is érkezett, akik az újvidéki rendőröknek azt mondták, hogy az elhunyt személy krónikus beteg volt, és a nap folyamán nagyobb mennyiségű kábítószert fogyasztott, áll a közleményben.
Az Exit fesztivál szervezői részvétüket nyilvánították ki az elhunyt családjának és barátainak.


