Tudom, hogy Szerbia mennyire erős. Folytatjuk a munkát és az építkezést, mert tisztában vagyunk azzal, hogy a jövő tőlünk függ, a munkánktól, a készségünktől, hogy megcsináljuk, és a befektetett igyekezetünktől – írta szombaton Instagram profilján a szerb elnök. Bejegyzésében hozzátette: a jövőt nem álmodni, vagy elképzelni, hanem építeni kell.

 

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

View this post on Instagram

 

„Znam kolika je snaga Srbije. Nastavićemo da radimo i gradimo zato što smo svesni da budućnost zavisi od nas, od našeg rada, spremnosti da je napravimo, od količine truda koju u nju ulažemo. Budućnost se ne sanja i ne zamišlja, ona se gradi.”

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) on