Az Exit fesztiválon huszonkét kilogramm kábítószert foglaltak le a rendőrök, kilencvenhat személyt pedig őrizetbe vettek – közölte Nebojša Stefanović szerb belügyminiszter.
A tárcavezető figyelmeztette a polgárokat, hogy nagyszámú rendőr fáradozik azon, hogy minden egyes gramm kábítószert megtaláljanak.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Stefanović a Pink Televízió műsorában azt mondta, hogy az ügyön többek között sok civil ruhás rendőr is dolgozik.


