A verbászi rendőrség munkatársai őrizetbe vették a 31 éves kúlai B.P.-t, akit kábítószer birtoklásával, valamint kábítószerrel való kereskedelemmel gyanúsítanak – írja a 021.rs.
A fiatalember autóját hétfőn Verbásznál ellenőrizték a rendőrök és a gépkocsiból több mint 3 kilogramm marihuána került elő.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A gynúsított ellen bűnvádi feljelentést tettek, 48 órás vizsgálati fogságba helyezték, ellene a zombori Alapfokú Ügyészség jár el.
___________________________________________________________________
Fotó:MUP


